GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″

GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″

397,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC AES
40 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
93,8 dB

Produkt dostępny

Jakość muzyki

Do stworzenia dobrej muzyki w klubie, na evencie czy podczas koncertu, potrzeba czegoś więcej niż tylko talentu muzycznego. Dobre sprzęty, czyli na przykład porządna gitara, której dźwięki rozkochają w sobie publiczność to kolejna składowa sukcesu. Jednak do wytworzenia najlepszej jakości muzyki potrzeba czegoś więcej. Odpowiednie nagłośnienie to element, który może w znacznym stopniu pomóc, wydobyć dźwięki, lecz z drugiej strony może zniszczyć całe przedsięwzięcie. Z tego względu tak ważne jest właściwe wyposażenie i dbałość o techniczną stronę wydarzenia.

Głośniki-wzmacniacze

Głośniki gitarowe, często stosowane jako wzmacniacze doskonale potrafią podkreślić graną muzykę. Świetnie pasują szczególnie wybranych gatunków muzycznych, np. do Rocka, Jazzu czy Bluesa. Każdy z rodzajów tych głośników ma inne właściwości. Jednym z przykładów takiego głośnika jest Alnico Jensen p10q 10”.

Głośnik gitarowy Jensen p10q 10”

Głośniki Alnico Jensen p10q 10” to sprzęt, który doskonale wspiera graną na żywo muzykę. Wytwarza on ciepły, przyjemny ton określany jako vintage. Ten typ głośnika świetnie sprawdza się w muzyce bluesowej, jazzowej a nawet rockowej. Ich zasadniczą zaletą jest szybka reakcja, dzięki której muzyk, grający na scenie, niemal równolegle tworzy dźwięki we współpracy z tym wzmacniaczem. Głośniki Alnico Jensen cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapewniają one najlepsze brzmienie, przez są uznawane za produkty Premium. Moc RMS tego sprzętu to 40 W, impedacja równa 8 Ohm, a skuteczność wyrażana jest w 93,8 dB.

The high power 10” Alnico in the Vintage Series, the P10Q was used in a handful of beautifully sounding amps such as the Tweed Super, Brownface Super, and others. This speaks to the fierce tone of the P10Q, capable of great clarity, detailed tone with excellent trebles, and well supported by a solid mid and bass foundation.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P1oQ Alnico lubią jego ciepły odcień z pewnym odgłosem w środkowych częstotliwościach, co przekłada się na ostrą reakcję na zniekształcenia overdrive. Szczęśliwi posiadacze Jensena P1oQ uważają, że nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

Głośnik P1oQ nie jest rekomendowany do basu.


REKOMENDACJE :

I built a deluxe reverb 2×10 combo and loaded a mix of the Jensen P10Q and the P10R together. All I can say is WOW… That has got to be the best combination of alnico speakers I have ever heard in my life!

Randall

My Pro Junior sounded muffled and dull, like someone had stuffed the amp in a sleeping bag. I popped out the old speaker and put in a P10Q and it’s now like a new amp – much more bright and lively and more fun to play!

Brian in Boise, ID
5 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć