GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″
GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″

GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″

391,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.
MOC AES
25 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
92,5 dB

Produkt dostępny

Głośnik gitarowy Jensen p10r-f 10”, to doskonała propozycja dla artystów specjalizujących się w bluesie, jazzie i łagodnym roku.

Głośnik gitarowy Jensen p10r-f 10”-aksamitne i łagodne brzmienie

Seria Alnico Jensen p10r-f 10", to profesjonalne głośniki, które zostały zaprojektowane przy współpracy znanej marki Fender, od lat specjalizującej się w produkcji akcesoriów muzycznych, gitar basowych i elektrycznych oraz wielu innych gadżetów. Sztab specjalistów wziął pod uwagę wymagania swoich klientów i stworzył głośnik gitarowy Jensen p10r-f 10” charakteryzujący się ciepłym i łagodnym brzemieniem. Warto także dodać, że głośnik pomimo aksamitnego brzmienia ma coś w sobie z legendarnej wersji P10R, która z kolei wszystkim dźwiękom nadaje stylu vintage. Takie niebanalne połączenie sprawia, że Alnico Jensen p10r-f 10" jest znanym i docenianym  na całym świecie przez muzyków głośnikiem, który bardzo szybko reaguje i który sprawia wrażenie, jednoczenia się ze wzmacniaczem.

Alnico Jensen p10r-f 10"-kilka parametrów technicznych

Głośnik gitarowy jensen p10r-f 10” cechuje się mocą RMS 25 W, jego impedancja utrzymuje się na poziomie 8 Ohm, a skuteczność sięga 92,5 dB. Powyższe parametry techniczne sprawiają, że seria Alnico Jensen p10r-f 10" przypadnie do gustu nie tylko amatorom, ale także profesjonalnym muzykom, którzy poszukują akcesoriów spełniających najwyższe normy jakości. Głośniki będą nadawać się do łagodnego rocka, jazzu oraz bluesa, ale sprawdzą się także w niektórych brzmieniach country. 

Not a strict reissue, the P10R-F was born as a special edition of the P10R, developed in cooperation with Fender®, for the Custom Shop ’57 BandMaster and the 20th Anniversary Vibro-King amps. By means of a different cone membrane, the P10R-F has a warmer, ‘aged’ tone, and breaks up in a sweet, progressive manner. A very unique speaker for true Tone-Connoiseurs.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO 

P10R-F został zaprojektowany przez Jensena we współpracy z Fenderem dla wznowionej produkcji Fender ’57 Bandmaster® i the 20th Anniversary Vibro King®. Celem producenta było zaprojektowanie głośnika o ciepłym i aksamitnym brzmieniu z jednoczesnym zachowaniem legendarnego brzmienia vintage klasycznego P10R.

Preferencje gitarzysty:

Głośnik P10R-F ma ciepły i  łagodny ton brzmienia oraz jaśniejszy niż standardowy P10R. W przesterach overdrive płynnie się zniekształca.

5 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć