GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

936,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.
MOC AES
100 W
IMPEDANCJA
8 lub 16 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
98 dB

Impedancja
Ostatnie sztuki w magazynie

Alnico Jensen p12q/100 BB 12” jest głośnikiem brzmiącym w delikatnym w stylu vintage,a jednocześnie można z niego wydobyć łagodne, aksamitne i wręcz słodko brzmiące tony. 

Głośnik gitarowy Jensen p12q/100 BB 12”- dla profesjonalistów i nie tylko

Wystarczy jeden rzut oka na głośnik gitarowy Jensen p12q/100 BB 12” i już wiadomo, że mamy do czynienia z profesjonalnym produktem, który podbij gusta muzyków na całym świecie. Seria Alnico Jensen p12q/100BB w szczególności doceniania jest przez artystów specjalizujących się w bluesie, jazzie i stonowanym rocku. Niemniej jednak, producent zapewnia, że głośnik sprawdzi się także w innych gatunkach muzycznych. Nawet jeśli pojawią się jakieś zniekształcenia, to overdrive wydobędzie wszystkie najważniejsze detale i co równie istotne nada tonom klasycznego brzmienia vintage.

Alnico Jensen p12q/100 BB 12”-mocny zawodnik

Alnico Jensen p12q/100 BB 12” to seria głośników, która jest czołowym produktem tej firmy uchodzącym za najgłośniejszą wersję jaka do tej pory wyszła spod rąk tego producenta. Świadczy o tym już sam fakt mocy RMS na poziomie 100 W, impedancja dostępna w dwóch parametrach 8 oraz 16 Ohm i skuteczność sięgająca 98 dB. Gitarzyści, którzy mieli przyjemność skorzystać z tego akcesorium muzycznego, szybko się do niego przywiązują i doceniają wszystkie jego walory dźwiękowe. Produkt nadaje ciepłe tony vintage i doskonale sprawdza się w bluesie oraz jazzie. Nie oznacza to jednak, że głośnik nie może być wykorzystywany do innego typu muzyki.

The Blackbird 12 is one of most revered speakers in the range. Not only does this AlNiCo guitar speaker have the highest (100W) power handling available, but it also offers the most refined tones. Powerful, warm bass range, balanced mids, sparkling highs, with both chime and smoothness. Excellent for the most high-end applications, where the details and the harmonic spread make a difference for the discerning users.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P12/100 BB Alnico lubią jego ciepłe, gładkie i bardzo bogato, nasycone brzmienie vintage. Szczęśliwi posiadacze Jensena P12/100 BB uważają, świetnie nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Jensen P12/100 BB w przypadku zniekształceń overdrive wydobywa kolorowe detale utrzymując jednocześnie siłę nawet przy maksymalnym “chrzęście”. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

Model P12/100 BB  jest najmocniejszym głośnikiem typu Alnico jaki kiedykolwiek powstał.

1 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć