GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

936,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.
MOC RMS
100 W
IMPEDANCJA
8 lub 16 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
98 dB

Impedancja
Ostatnie sztuki w magazynie

Alnico Jensen p12q/100 BB 12” jest głośnikiem brzmiącym w delikatnym w stylu vintage,a jednocześnie można z niego wydobyć łagodne, aksamitne i wręcz słodko brzmiące tony. 

Głośnik gitarowy Jensen p12q/100 BB 12”- dla profesjonalistów i nie tylko

Wystarczy jeden rzut oka na głośnik gitarowy Jensen p12q/100 BB 12” i już wiadomo, że mamy do czynienia z profesjonalnym produktem, który podbij gusta muzyków na całym świecie. Seria Alnico Jensen p12q/100BB w szczególności doceniania jest przez artystów specjalizujących się w bluesie, jazzie i stonowanym rocku. Niemniej jednak, producent zapewnia, że głośnik sprawdzi się także w innych gatunkach muzycznych. Nawet jeśli pojawią się jakieś zniekształcenia, to overdrive wydobędzie wszystkie najważniejsze detale i co równie istotne nada tonom klasycznego brzmienia vintage.

Alnico Jensen p12q/100 BB 12”-mocny zawodnik

Alnico Jensen p12q/100 BB 12” to seria głośników, która jest czołowym produktem tej firmy uchodzącym za najgłośniejszą wersję jaka do tej pory wyszła spod rąk tego producenta. Świadczy o tym już sam fakt mocy RMS na poziomie 100 W, impedancja dostępna w dwóch parametrach 8 oraz 16 Ohm i skuteczność sięgająca 98 dB. Gitarzyści, którzy mieli przyjemność skorzystać z tego akcesorium muzycznego, szybko się do niego przywiązują i doceniają wszystkie jego walory dźwiękowe. Produkt nadaje ciepłe tony vintage i doskonale sprawdza się w bluesie oraz jazzie. Nie oznacza to jednak, że głośnik nie może być wykorzystywany do innego typu muzyki.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P12/100 BB Alnico lubią jego ciepłe, gładkie i bardzo bogato, nasycone brzmienie vintage. Szczęśliwi posiadacze Jensena P12/100 BB uważają, świetnie nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Jensen P12/100 BB w przypadku zniekształceń overdrive wydobywa kolorowe detale utrzymując jednocześnie siłę nawet przy maksymalnym “chrzęście”. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

Model P12/100 BB  jest najmocniejszym głośnikiem typu Alnico jaki kiedykolwiek powstał.

1 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć