GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″
GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″

GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″

668,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC AES
40 W
IMPEDANCJA
8 lub 16 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
96 dB

Impedancja
Ostatnie sztuki w magazynie

ensen wprowadził na rynek nowy, wyjątkowy i innowacyjny głośnik gitarowy z serii Jensen Jet: Blackbird 40 - P12 / 40 BB - 12”, wzmocniony AlNiCo, 40W.

Głośnik gitarowy Jensen P12/40 BB 12”- dla profesjonalistów i nie tylko

Blackbird 40 powstał w wyniku długiego procesu rozwoju, będącego odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na głośnik AlNiCo o średniej mocy w dziedzictwie dźwiękowym Blackbird 100.

Koncepcja, polegała na zaoferowaniu głośnika o dość wyraźnym stylu vintage dla wszystkich graczy, którzy kochają klasyczne, błyszczące amerykańskie tony, ale chcą także głośnika, który zapewnia mocną, pełną, przekonującą odpowiedź z crunch i ołowianymi, przesterowanymi tonami, z właściwą równowagą przejrzystości i uderzenia. Rdzeniem Blackbird 40 jest nowy magnes „Wzmocniony AlNiCo”.

Alnico Jensen P12/40 BB 12”-mocny zawodnik

Alnico Jensen P12/40 BB 12” posiada mały magnes, aby zachowywał się jak znacznie większy, cięższy i droższy. Ten nowy magnes zapewnia potrzebną moc i kontrolę w zakresie basów, jednocześnie utrzymując wagę na poziomie zaledwie 2 kg, a całkowity koszt głośnika tak niski, jak to tylko możliwe.

Blackbird 40 okazał się wszechstronnym głośnikiem, zdolnym do wyraźnego czyszczenia, agresywnego "crunch" i potężnych tonów ołowianych, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy wzmacniaczy, odtwarzaczy i stylów muzycznych.

Wreszcie, głośnik ma fascynujący wygląd, który ładnie łączy zestaw magnesów „Horseshoe” w stylu vintage z nowoczesnym, nokturnowym wyglądem serii Jensen Jet. 

Blackbird 40 jest pierwszym głośnikiem z serii Jet wyposażonym w ekskluzywną technologię magnesów Jensen Reinforced AlNiCo.

Dzięk Blackbird 40 oferuje potężny, kontrolowany zakres basu i cały charakterystyczny dla klasycznych głośników Jensena blask.

Równie dobrze nadaje się do czystych, quasi-akustycznych brzmień, do „chrupiących" brzmień przesterowanych, aż do potężnie zniekształconych brzmień wiodących, Blackbird 40 oferuje bardzo wyraźny, ale wszechstronny charakter. Nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od tradycyjnych, ciepłych brzmień jazzowych, country, rockowych i bluesowych, aż do ostrzejszych power-chordów i linii prowadzących w stylu brytyjskim.

The Blackbird 40 is the first speaker in the Jet Series featuring Jensen's exclusive Reinforced AlNiCo magnet technology.

The voice of the Blackbird 40 offers a powerful, controlled bass range and all the sparkly brilliance that is typical of the classic Jensen Speakers.

Equally suited to clean, quasi-acoustic tones, to crunchy overdrive ones, up to powerfully distorted lead tones, the Blackbird 40 offers a very distinct yet versatile character. It suits a wide range of applications, form the traditional, warm, jazz, country, rock and blues tones, up to the fiercer brit-style power-chords and lead lines.

Preferencje Gitarzysty:

Ciepłe i naturalne brzmienie z niezwykle głębokim i kontrolowanym niskim tonem, mocnym środkiem i przejrzystą, wypełnioną dźwiękami górą pasma. Możliwość uzyskania chrupiących, przesterowanych brzmień, z doskonałą, szczegółową odpowiedzią.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Clean Strat FP Chords
Mid Gain Strat FP Lead
Crunch strat FP Jimi
Clean HB MB Chords
Clean HB MB Blues
Mid Gain HB MB LEAD
Rock HB THD
Higain HB THD

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO/Jet.  Gitarzyści, którzy posiadają P12/40 BB Alnico lubią jego ciepłe, gładkie i bardzo bogato, nasycone brzmienie vintage. Szczęśliwi posiadacze Jensena P12/40 BB uważają, świetnie nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Jensen P12/40 BB w przypadku zniekształceń overdrive wydobywa kolorowe detale utrzymując jednocześnie siłę nawet przy maksymalnym “chrzęście”. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

1 Przedmiot

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć