Głośniki do wzmacniaczy basowych Jensen Bass Punch – Jensen.com.pl

Bass-punch

Zadaniem dobrego głośnika do wzmacniacza basowego jest oddanie jak najpełniejszego dźwięku zagranego na gitarze. Współczesne głośniki pozwalają wydobyć czyste i jasne dźwięki, które robią duże wrażenie na słuchaczach. W naszej ofercie prezentujemy wysokiej klasy głośniki z serii Bass Punch, charakteryzujące się dynamicznym dźwiękiem oraz solidnymi basami.

Głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Punch 

W serii Bass Punch oferujemy zupełnie nową jakość basowego brzmienia i szeroki wybór głośników, które są najlepiej przystosowane do poszczególnych stylów muzycznych, dzięki czemu perfekcyjnie oddają właściwe brzmienie granych utworów. Wpływa na to idealnie dobrana struktura budowy głośnika, będąca wynikiem połączenia wiedzy i doświadczenia wielu muzyków z najnowszymi zdobyczami technologii i wynikami badań naukowych. Gwarantuje to sprzęt muzyczny o najlepszych technicznych parametrach i idealnej akustyce, który zadowoli zarówno profesjonalnych muzyków, jak i amatorów gry na gitarze basowej. Głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Punch posiadają specjalnie zaprojektowane aluminiowe koszyki, które zapobiegają odbijaniu fal dźwiękowych od tylnej ściany stożka, co daje lepsze przemieszczanie się powietrza wewnątrz głośnika, a także możliwość szybszego chłodzenia cewki. Dla gitarzysty specjalnie dopasowana konstrukcja oznacza oddawanie czystych dźwięków w różnych stylach muzycznych.

Nowoczesne głośniki wysokotonowe do gitar basowych

Bass Punch to seria głośników o szerokich możliwościach efektowych, które urozmaicają brzmienie basu podczas grania. Nowoczesne głośniki wysokotonowe do gitar basowych oferowane w naszym sklepie internetowym odznaczają się najwyższą dynamiką brzmienia i szeroką gamą zastosowań w różnych stylach muzycznych. Świetnie sprawdzają się przy dźwiękach rockowych, bluesowych, ale także w reggae i funku. Wyposażenie ich w stalowe kosze i magnesy ferrytowe, które dynamizują brzmienie, daje idealne dopasowanie także do gatunków wymagających przedłużonego low endu. Posiadamy najlepsze głośniki serii Bass Punch o szerokiej rozpiętości zakresu mocy RMS od 16 do nawet 250 W, a także o skuteczności w okolicach 100 dB.

Lekkie głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Punch

Głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Punch nie tylko dają perfekcyjne brzmienie wysokiej jakości, ale także odznaczają się komfortem użytkowania. Dzięki zastosowaniu przy ich produkcji specjalnych magnesów neodymowych są aż o 50 % lżejsze niż starsze modele, co wprost przekłada się na obniżoną masę całego wzmacniacza, znacząco ułatwiając jego przewóz oraz fizyczne przenoszenie, a co za tym idzie zwiększa zakres możliwości używania sprzętu nagłośnieniowego w różnych miejscach. Wysokiej klasy głośniki wysokotonowe do gitar basowych Bass Punch marki Jensen oferujemy w najwygodniejszej dla każdego klienta sprzedaży wysyłkowej. Sprzęt jest fabrycznie nowy i dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach, jednocześnie z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia złożonego przez naszych klientów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć