GŁOŚNIK JENSEN BP 15/250
GŁOŚNIK JENSEN BP 15/250
GŁOŚNIK JENSEN BP 15/250
GŁOŚNIK JENSEN BP 15/250

GŁOŚNIK JENSEN BP 15/250

415,00 zł
Brutto
Głośniki BASS PUNCH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy ferrytowe i stalowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk.

MOC AES
250 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
95 dB

Ostatnie sztuki w magazynie

Muzyka na imprezę

Podczas imprez czy spotkań towarzyskich wielu nie wyobraża sobie bawić się bez odpowiedniej muzyki. Wchodzimy do kawiarni, do klubu, baru i poza zapachem, kolejnym zmysłem, którego bodźcie szczególnie odbieramy, jest słuch. Dobra muzyka nieraz staje się powodem, dla którego wybieramy określone formy rozrywki czy lokale. Z tego względu warto więc zadbać o to, by jej jakość była bardzo dobra.

Głośniki Bass-Punch

Bass-Punch to typ głośnika basowego, który umożliwia oddanie doskonałej dynami dźwięków, a do tego zapewnia niezwykle szybką reakcję. Jest to zatem świetnie rozwiązanie podczas spotkań, gdzie grana jest zarówno muzyka klasyczna jak i nieco mniej wyszukana. Tego typu głośniki stanowią w wielu środowiskach must have podczas ważnych imprez.

Głośnik Jensen basowy bp 15/250

Bass-punch jensen bp 15/250 to model z kategorii głośników basowych marki Jensen, który daje osobie grającej dużą dawkę solidnego basu. Te produkty są wyposażone ponadto w tak zwane magnesy ferrytowe oraz stalowe kosze, które podkreślają dźwięki utworów klasycznych, gdzie liczy się czysty, jasny i określany jako „ciasny” dźwięk. Dzięki temu głośnikowi każdy koncert czy impreza na żywo odbędą się na wysokim poziomie muzycznym, zapewniając tym samym niesamowitą zabawę zgromadzonym osobom. Podstawowe parametry techniczne głośników basowych Jensen bp 15/250 to moc RMS o wartości 250 W, impedancja równa 8 Ohm oraz skuteczność sprzętu wyrażona jako 95 dB. Zachęcamy do zainteresowania się ofertą.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues (Walking Groove) Sound Sample

Reggae (Smooth Groove) Sound Sample

Funk (Slap Attack) Sound Sample

Rock (Pick Attack) Sound Sample

Nowe głośniki Jensen® Bass zostały opracowane przez połączenie wiedzy technicznej i pasji niezliczonych muzyków z ponad 35-letnim doświadczeniem SICA w dziale badań i rozwoju. Rezultatem jest wybór głośników o najlepszej akustyce i parametrach technicznych, z których każdy może znaleźć coś co zaspokoi jego gust muzyczny.

Głośniki z serii BASS PUNCH wyposażone są w stalowe kosze oraz w magnesy ferrytowe o dynamicznym brzmieniu, są idealne do nowoczesnych stylów, w których wymagany jest przedłużony low end. Dzięki magnesom neodymowym waga głośnika zmniejszyła się o 50% dzięki czemu głośniki są bardzo lekkie. Aluminium koszyk został specjalnie zaprojektowany, aby uniknąć odbicia fal dźwiękowych na tylnej ścianie stożka, co pozwala na szybsze i lepsze chłodzenie zarówno cewki oraz przemieszczane się przez niego powietrza.
2 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć