JET SERIES to najnowszy produkt w linii Jensen®.

Seria jet

JET SERIES to najnowszy produkt w linii Jensen®. Biorąc pod uwagę czego użytkownicy poszukują wśród głośników oraz wykorzystując najnowsze materiały Jensen opracowuje nowe modele z niezrównaną barwą tonu (brzmieniem). Blackbird (BB), ze swoimi 100W czystego brzmienia Alnico, jest najmocniejszym głośnikiem AlNiCo jaki kiedykolwiek powstał. Blackbird jest dostępny zarówno w 10″ jak i 12″ wersji.
Pierwsze głośniki do instrumentów Jensena stosowane w wzmacniaczach gitarowych, znane są przede wszystkim wg ich rocznika brzmienia. Magnes oryginalnych głośników Jensen® Alnico był bardzo lubiany przez muzyków za sposób w jaki reagował na dotyk gitarzysty do struny. Dzisiejsi muzycy poszukujący tego samego klimatu jak Alnico, ale z bardziej nowoczesnym brzmieniem i mocą zostaną całkowicie zaspokojeni przez Blackbird-y.
Tornado (TR) to głośnik neodymowy, który przetwarza 100W czystej mocy z części masy tradycyjnych głośników ceramicznych. Electric Lightning (EL) jest prawdziwym głośnikiem Rock n’Roll’a, który może obsługiwać najcięższe style gry i jest przeznaczony do głośnych zastosowań.
Brzmienie The Falcon (FL) jest ciepłe i pełne niskich tonów, które są bogate i mięsiste. Dobrze reaguje na przestery , w całym zabarwieniu crunch’a . Magiczny zielony stożek jest specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalny dźwięk, bez względu na styl muzyki.

Istnieje 13 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć