Nowoczesne głośniki gitarowe Jensen Jet Series - Jensen.com.pl

Seria jet

Wszyscy gitarzyści dobrze wiedzą, że nie ma na święcie piękniejszego brzmienia niż dźwięk gitary. Najnowsza linia produktów firmy Jensen - głośniki gitarowe Jensen Jet Series pozwala wydobyć je w pełni. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii powstały modele z niepowtarzalnym tonem, idealnie sprawdzające się w różnych stylach muzycznych.

Głośniki gitarowe Jensen Jet Series - bardzo szeroki wybór

Szeroka gama głośników z tej serii charakteryzuje się jeszcze lepszym, pełniejszym brzmieniem gitary, które jest prawdziwą ucztą dla słuchacza. Gitarzyści nie od dziś uwielbiają produkty Jensen, a teraz otrzymali nową linię, która pozwala im wydobyć ze swoich instrumentów jeszcze piękniejsze brzmienie. Miłośników głośników Alnico z pewnością zadowoli nowy model Blackbird, który daje nawet więcej mocy niż poprzednik, gwarantując tym samym znacznie lepszy i bardziej dynamiczny ton. W naszym sklepie głośniki gitarowe Jensen Jet Series typu Blackbird są dostępne w wersjach 10″ i 12″. Mamy w sprzedaży wysokiej jakości głośniki powstałe z wykorzystaniem magnesów neodymowych, które zapewniają jeszcze lepszą dynamikę. Coś dla siebie w naszej ofercie znajdą zarówno gitarzyści preferujący ciepłe, kojące brzmienie, jak i miłośnicy mocniejszego uderzenia. Są także głośniki dostosowane do niskich tonów, które sprzyjają stosowaniu licznych efektów gitarowych.

Głośniki gitarowe o ciepłym brzmieniu Jet Series

Zastosowane przy produkcji głośników z serii Jet technologie wpływają istotnie na brzmienie. W ofercie nowej serii mamy między innymi sprzęt o podwyższonych pasmach średnich, co sprawia, że z głośnika wydobywa się cieplejszy dźwięk. To efekt zdefiniowania go w wyższej średnicy, który pozwala oddać pełniejszy ton przy wielu różnych stylach muzycznych. Najlepsze głośniki gitarowe o ciepłym brzmieniu zarówno profesjonalni gitarzyści, jak i amatorzy gry na gitarze znajdą w modelach Raptor, Nighthawk czy Falcon. Technika wykonania każdego z tych głośników wewnątrz sprawiła, że oddają one ton ciepły i pełny, gwarantując zadowolenie zarówno gitarzystom, jak i słuchaczom przepadającym za kojącymi dźwiękami gitary, których nie da się z niczym porównać.

Głośniki gitarowe Jensen Jet Series

Głośniki gitarowe Jensen Jet Series to nowa generacja wysokiej jakości sprzętu o dużej mocy, który całkowicie zmienia na lepsze gitarowe brzmienie. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów z tej serii każdy grający może wykorzystać ich moc według własnego uznania i potrzeb. Głośniki zapewniają najlepsze naturalne brzmienie, a także znakomicie dostosowują się do poszczególnych efektów gitarowych, pozwalając oddawać bardzo szeroki zakres i rodzaj tonów na każdej potrzebnej wysokości. Najnowsza linia produktów Jet Series to idealne połączenie tradycji z nowoczesnością i gwarancja, że gitarowe brzmienie już nigdy nie będzie takie samo jak kiedyś.

Cała gama produktów z tej serii jest w naszym sklepie do nabycia w sprzedaży wysyłkowej w atrakcyjnych cenach, a także z krótkim czasem realizacji każdego zamówienia. Zapraszamy do zakupów.

Istnieje 13 produktów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć