GŁOŚNIK JENSEN N12K 12″
GŁOŚNIK JENSEN N12K 12″
  • Nowy

GŁOŚNIK JENSEN N12K 12″

529,00 zł
Brutto

SERIA NEO to spojrzenie w przyszłość muzycznych głośników instrumentalnych. N12K został opracowany w połączeniu z Fender® jako głośnik dla nowych Tone MasterTM Deluxe Reverb® i Twin Reverb®. Zapewnia najbliższy dźwięk, charakter i dynamikę klasycznemu modelowi Jensen C12K.
MOC RMS
100 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
97,2 dB

Obecnie brak na stanie


Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Przy tworzeniu głośnika Jensen N12K celem było opracowanie głośnika o najbliższym możliwym brzmieniu, charakterze i odczuciu w stosunku do klasycznego Jensena C12K, obecnie jednego z najpopularniejszych głośników używanego w wielu wzmacniaczach i piecykach Fender® 

Firma Jensen zaprojektowała N12K z wyjątkową dbałością o każdy detal, łącznie z magnesem neodymowym. Proces przeszedł bardzo dokładną analizę i optymalizację ogólnego dźwięku, zaczynając od tej samej inspirowanej stylem vintage, skończywszy na zszyciu membrany stożkowej, która jest stosowana w Jensenie C12K.

Charakterystyka dwóch głośników jest uderzająco bliska, podobnie jak większość kluczowych elementów i parametrów. Po usatysfakcjonowaniu brzmieniem, dział badań i rozwoju firmy Jensen zwrócił szczególną uwagę, aby nadać N12K tradycyjną, prawie znajomą reakcję na dotyk gracza, aby przywrócić „czucie i dynamikę” klasycznego głośnika, udoskonaloną przez niezliczone sesje gry i odsłuchu.

Zainstalowanie nowych głośników Jensen N12K we wzmacniaczach zapewni gitarzystom wyjątkową okazję do zmniejszenia masy ponieważ N12K waży nieco ponad 2 kg!

GŁOŚNIK NIE JEST REKOMENDOWANY DO BASSU

Namm 2020, the new Jensen N12K Neo speaker, developed for Fender, available now to all players!

FENDER Z GŁOŚNIKIEM JENSEN N12K

 

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć