Wzmacniacze i kolumny gitarowe na zamówienie - Jensen.com.pl

Wzmacniacze i kolumny gitarowe 60's

Firma Jensen od lat jest liderem w produkcji wysokiej jakości głośników gitarowych. Kolejne pokolenia gitarzystów znają bardzo dobrze zarówno nasze głośniki charakteryzujące się brzmieniem vintage, jak i nowoczesny sprzęt dający najlepszą dynamikę brzmienia instrumentu. W asortymencie, który oferujemy naszym klientom są jednak nie tylko same głośniki. Dla wszystkich, którzy są zadowoleni z jakości naszych produktów, mamy także wykonywane na zamówienie kolumny gitarowe i wzmacniacze z głośnikami Jensen.

Wzmacniacze gitarowe z głośnikami Jensen w stylu vintage

Wykonywane na zamówienie wzmacniacze gitarowe z głośnikami Jensen linii 60's nawiązują do złotych czasów rock'n'rolla. Oferujemy między innymi wzmacniacze (heady), oparte na konstrukcjach lampowych z lat 60. ubiegłego wieku, ale jednocześnie wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, znakomicie wspierające brzmienie gitary. Charakteryzują się wysokim stopniem czułości i dużą mocą. Ponadto, posiadamy wzmacniacze hybrydowe z lampami zastosowanymi w przedwzmacniaczu oraz tranzystorami Mosfet w końcówce mocy. Na życzenie klienta możemy wykonać 3-punktową regulację barwy, dzięki czemu wzmacniacz znakomicie dopasuje się do basu, kontrabasu, a także gitary. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały, dzięki czemu wzmacniacze gitarowe z głośnikami Jensen linii 60's pozwalają oddać ciepłe i miękkie brzmienie typu vintage. Wszystkie wyróżniają się także nawiązującym do lat 60. i 70. XX wieku klasycznym wyglądem.

Kolumny gitarowe z głośnikami Jensen 60's

Do najlepszych czasów muzyki rockowej nawiązują zarówno designem, jak i brzmieniem nasze kolumny gitarowe z głośnikami Jensen 60's. Klient ma prawo wyboru rodzaju głośników montowanych w kolumnach, by najlepiej dostosować brzmienie do swoich potrzeb. Posiadamy między innymi aktywne kolumny dostosowane do gitar akustycznych, a także procesorów efektów gitarowych oraz klasyczne kolumny do wzmacniaczy lampowych i tranzystorowych. Na życzenie klientów możemy w nich zamontować różne głośniki, które przy pomocy specjalnego przełącznika mogą być łączone szeregowo, równolegle oraz oddzielnie. Takie rozwiązanie sprawia, że gitarzysta ma pełną dowolność wyboru rodzaju brzmienia kolumny i może to brzmienie zmieniać w zależności od stylu muzycznego.

Wzmacniacze gitarowe z głośnikami Jensen na zamówienie

Kolumny i wzmacniacze gitarowe z głośnikami Jensen dają możliwość skorzystania z tego, z czego słynie od lat firma Jensen, czyli niepowtarzalnego brzmienia vintage. Realizując projekty na zamówienie według wskazówek klientów dajemy każdemu gitarzyście wyjątkową możliwość zakupienia takich wzmacniaczy i kolumn, które wyróżnią go spośród innych i najlepiej dopasują się do jego potrzeb oraz stylu grania. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta i dlatego dajemy możliwość wyboru głośników, które zagwarantują najlepsze brzmienie. Wzmacniacze i kolumny gitarowe z głośnikami Jensen to perfekcyjne połączenie tradycji z nowoczesnością dla najpełniejszego i najczystszego dźwięku gitary.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć