LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N
LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N
LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N
LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N
LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N

LAMPOWE COMBO GITAROWE 60’s 30W - MV-3C/N

2 584,00 zł
Brutto

Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new, old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu. 

Produkt wykonywany pod zamówienie klienta czas około 2 tygodni

Nowe kombo MV-3C/N 30W

WZMACNIACZ PEŁNOLAMOWY 30W/8ohm

Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new ,old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu.

KONSTRUKCJA

Przy budowie komba MV-3C zastosowano podzespoły wysokiej jakości.Transformatory zostały opracowane specjalnie dla tego wzmacniacza. MV-3C posiada dwa wejścia (High-Low) o różnych czułościach i impedancji wejściowej. W kanale jest 2-punktowa regulacja barwy dźwięku i regulacja wzmocnienia (GAIN , LEVEL). We wzmacniaczu są wyjścia na głośnik zewnętrzny (4-8-16 ohm) oraz wyjście symetryczne LINE z sygnałem ok. 0dB np do miksera lub innego wzmacniacza. Kombo  posiada układ automatycznego, opóżnionego załączania napięcia anodowego. Nowa konstrukcja mechaniczna pozwala za zastosowanie pogłosu sprężynowego , dodatkowe wyjścia do podłączenia głośników zewnętrznych.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU BRZMIENIA

Kombo MV-3C jest dostępne z 12“  JENSEN (C12/50FA).  Na zamówienie możemy zamontować inny głośnik firmy JENSEN (różnica w cenie w zależności od cen głośników).

Zmiana lamp również powoduje zmianę brzmienia.

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • czułość wejścia ok 30mV
  • gniazda do podłączenia głośnika zewnętrznego 4-8-16 ohm (odłączają głośnik wewnętrzny)
  • impedancja wejściowa  1Mohm/100kohm
  • głośnik 12" 8 ohm
  • moc wzmacniacza 30W
  • lampy odp. 12AX7- 2 szt  i  odp. EL84- 4 szt
  • zasilanie 230V 50Hz , pobór mocy ok 70W
  • wymiary  420 x 430 x 250/230 mm
  • waga ok 12kg

*opcjonalnie : reverb DSP (-150,-zł)  lub reverb sprężynowy USA (+350zł), wyjście na słuchawki (+30,-zł) odłącza głośnik wewnętrzny, przełącznik (100%-STANDBY-50%) rodzaju pracy (różne moce wyjściowe i brzmienie, +30,- zł), możliwość wykonania w innej kolorystyce (jak pozostałe MV3C)-bez dopłaty.

9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć