LAMPOWE COMBO (TUBE COMBO) GITAROWE 60's 30W typ MV-3C-212-30W
LAMPOWE COMBO (TUBE COMBO) GITAROWE 60's 30W typ MV-3C-212-30W
LAMPOWE COMBO (TUBE COMBO) GITAROWE 60's 30W typ MV-3C-212-30W

LAMPOWE COMBO (TUBE COMBO) GITAROWE 60's 30W typ MV-3C-212-30W

3 849,00 zł
Brutto
Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new , old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu. 

Produkt wykonywany pod zamówienie klienta czas około 2 tygodni

KOMBO PEŁNOLAMOWE 30W/4-8-16ohm  MV3C-212

Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new , old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu. Zastosowany jest reverb sprężynowy(USA) w układzie lampowym z regulacjami REVERB- poziom pogłosu , MIX- stosunek pogłosu do sygnału czystego Ten ostatni parametr jest zachowany  w całym zakresie głośności komba (regulowanej potencjometrem VOLUME) .
 

KONSTRUKCJA

Przy budowie komba MV-3C zastosowano podzespoły wysokiej jakości.Transformatory zostały opracowane specjalnie dla tego modelu wzmacniacza, zapewniają świetne brzmienia czyste i przesterowane. MV-3C posiada dwa wejścia (High-Low) o różnych czułościach i impedancji wejściowej. W kanale jest 2-punktowa regulacja barwy dźwięku i regulacja wzmocnienia (GAIN , LEVEL). We wzmacniaczu jest wyjście na głośnik zewnętrzny oraz wyjście symetryczne LINE z sygnałem ok. 0dB np do miksera lub innego wzmacniacza. Kombo  posiada układ automatycznego, opóźnionego załączania napięcia anodowego.
 

MOŻLIWOŚĆ WYBORU BRZMIENIA

Kombo MV3C-212 jest dostępne z dwoma 12“ głośnikami  JENSEN C12K (Vintage Ceramic), jeden z najbardziej znanych modeli tej firmy.  Na zamówienie możemy zamontować inny głośnik firmy JENSEN (różnica w cenie komba w zależności od cen głośników). Zmiana lamp również powoduje zmianę brzmienia. Na zamówienie montujemy regulację barwy 3-punktową (Bass-Mid- High).
 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • czułość wejścia ok 30mV
  • gniazda do podłączenia głośnika zewnętrznego 4-8-16 ohm (odłączają głośnik wewnętrzny)
  • impedancja wejściowa  1Mohm/100kohm
  • głośniki  2x12" 8 ohm
  • moc wzmacniacza 30W
  • zasilanie 230V 50Hz , pobór mocy ok 140W
  • wymiary  660x465x275/250 mm
  • waga ok 26kg ( w zależności od zastosowanych głośników)
*opcjonalnie : reverb DSP (-150,-zł) zamiast sprężynowego , wyjście na słuchawki (+30,-zł) odłącza głośnik wewnętrzny, przełącznik (100%-STANDBY-50%) rodzaju pracy    (różne moce wyjściowe i brzmienie, +30,- zł), możliwość wykonania w innej kolorystyce (okleina czarna, front srebrny itd . Różne wersje  można obejrzeć na naszej stronie w innych kombach).

10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć