LAMPOWE KOMBO GITAROWE 60’s typ MV-3C Acoustic/Electric
LAMPOWE KOMBO GITAROWE 60’s typ MV-3C Acoustic/Electric
LAMPOWE KOMBO GITAROWE 60’s typ MV-3C Acoustic/Electric
LAMPOWE KOMBO GITAROWE 60’s typ MV-3C Acoustic/Electric

LAMPOWE KOMBO GITAROWE 60’s typ MV-3C Acoustic/Electric

1 949,00 zł
Brutto

Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new, old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu. 

Produkt wykonywany pod zamówienie klienta czas około 2 tygodni

WZMACNIACZ PEŁNOLAMOWY 15W/8ohm 

Do gitar elektrycznych i akustycznych typ MV-3C Acoustic/Electric Kultowe brzmienie lat 60-tych i 70-tych. We wzmacniaczu zastosowano lampy elektronowe produkcji JJ-electronic (d.TESLA), lub nowe lampy radzieckie (CCCP) tzw NOS (new ,old stock) wyprodukowane do celów wojskowych (wysoka wytrzymałość mechaniczna i długa żywotność, lepsze parametry i brzmienie niż aktualna produkcja), lub na zamówienie innych firm produkujących obecnie lampy. Polecamy wersję z przedwzmacniaczem na triodach radzieckich o ciepłym, miękkim i pełnym brzmieniu. 

 

KONSTRUKCJA

Przy budowie komba MV-3C zastosowano podzespoły wysokiej jakości.Transformatory zostały opracowane specjalnie dla tego wzmacniacza. MV-3C posiada dwa wejścia (High-Low) o różnych czułościach i impedancji wejściowej. W kanale jest 3-punktowa regulacja barwy dźwięku( do jazzu i bluesa polecamy regulację 2-punktową) i regulacja wzmocnienia (GAIN , LEVEL). We wzmacniaczu jest wyjście na głośnik zewnętrzny oraz wyjście symetryczne LINE z sygnałem ok. 0dB np do miksera lub innego wzmacniacza. Kombo  posiada układ automatycznego, opóżnionego załączania napięcia anodowego. W obudowie kolumny zamontowany jest dodatkowy głośnik wysokotonowy i regulator głośności (0-100%) co znacznie rozszerza możliwości bazowego MV-3C . Bardzo dobrze współpracuje z gitarami elektrycznymi i akustycznymi

 

MOŻLIWOŚĆ WYBORU BRZMIENIA

Kombo MV-3C jest dostępne z 12“ głośnikiem BEYMA (12GA50G) lub JENSEN (C12/50FA). Ten pierwszy jest opracowany specjalnie do naszej konstrukcji - zapewnia czyste, pełne, przejrzyste brzmienie gitary. Na zamówienie możemy zamontować inny głośnik firmy JENSEN (różnica w cenie w zależności od cen głośników). Polecamy najnowszy model głośnika JENSEN  , opracowany do gitar akustycznych , typ C12D (oraz  wersję neodymową N12D-ten z dopłatą 210,-zł). W przypadku użycia tych nowych modeli nie ma potrzeby stosować dodatkowych głośników wysokotonowych z regulatorami. Zmiana lamp również powoduje zmianę brzmienia.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

  • czułość wejścia ok 30mV/100mV
  • impedancja wejściowa  1Mohm/100kohm
  • głośnik 12" 8 ohm + TWT 15W z regulatorem
  • moc wzmacniacza 15W
  • gniazdo do podłączenia głośnika zewnętrznego 8 ohm (odłącza głośnik wewnętrzny)
  • z asilanie 230V 50Hz , pobór mocy ok 70W
  • wymiary  420 x 430 x 250/230 mm
  • waga ok 12kg

*reverb DSP (-150,-zł)/reverb sprężynowy USA (+350,- zł) , wyjście na słuchawki (+30,-zł) odłącza głośnik wewnętrzny, przełącznik (100%-STANDBY-50%) rodzaju pracy (różne moce wyjściowe i brzmienie, +30,- zł), możliwość wykonania w innej kolorystyce (okleina czarna, front srebrny).

Na zamówienie wykonujemy kombo o mocy 30W -cena z głośnikiem JENSEN C12/70EL  2199,-zł,

Poniżej są próbki nagrań gitary akustycznej wykonane przez Krzysztofa Wolińskiego , znanego gitarzystę i użytkownika tego typu komba z głośnikami Jensen Alnico P12N-NB + TWT CP16 BEYMA. Dziękujemy za nagrania!

Combo MV3C Electric/Acoustic Alfie 2013 Last Tweeter 2

Combo MV3C Electric/Acoustic Alfie 2013 Last Tweety

Combo MV3C Electric/Acoustic Night And Day Tweeter Solo

Combo MV3C Electric/Acoustic Night And Day Tweeter

10 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć