Jensen z radością ogłasza wydanie nowej serii “D” Jensen Digital z pełnym dźwiękiem dla gitarzystów cyfrowych.

D-Series

Jensen z radością ogłasza wydanie nowej serii “D” Jensen Digital z pełnym dźwiękiem dla gitarzystów cyfrowych. Seria D to innowacyjna linia głośnikowa zaprojektowana dla nowej generacji, technologii cyfrowej. Seria jest wskazana dla gitary akustycznej nie zalecana dla tradycyjnej gitary elektrycznej.

C12D (magnes ceramiczny) i N12D (z ekskluzywnym projektem neodymowego magnesu Jensen) to 12-calowe głośniki. Oba modele zachowują podstawowe elementy tradycyjnych głośników gitarowych z lekkimi membranami.

Organiczny, pełnozakresowy dźwięk głośników z serii Jensen D nie opiera się na złożonych, drogich systemach dwukierunkowych i zwrotnicach, lecz na precyzyjnie dostrojonej konstrukcji akustycznej i kierunkowości. Jensen D są łatwe w użyciu i instalacji i równie wygodne, jak tradycyjne głośniki gitarowe. Zapewniają znajomy doskonały dźwięk dla nowego pokolenia gitarzystów.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć