D-Series
Głośniki gitarowe C12D i N12D do wzmacniaczy cyfrowych - Jensen.com.pl

D-Series

Charakterystyczny ciepły ton dźwięku gitary akustycznej wymaga odpowiedniego sprzętu nagłaśniającego, który pozwoli oddać go w pełni. Nie każdy głośnik się do tego nadaje. Nowa generacja gitar cyfrowych także potrzebuje głośników, które są do ich potrzeb odpowiednio dostosowane. Firma Jensen oferuje nowoczesną serię D głośników do wzmacniaczy, zaprojektowanych specjalnie dla gitar cyfrowych oraz akustycznych. Dzięki zastosowanej nowatorskiej technologii pozwalają one wydobyć pełnozakresowy dźwięk każdej współczesnej gitary cyfrowej.

Głośniki dla gitary akustycznej serii D

Prezentowane głośniki zostały stworzone specjalnie dla gitarzystów cyfrowych. Technologia ich produkcji sprawia, że najlepiej spełniają swoją rolę przy graniu w tej technologii. W serii D oferujemy dwa rodzaje sprzętu - C12D z wykorzystaniem wewnątrz magnesu ceramicznego oraz N12D z unikalny, ekskluzywnym magnesem neodymowym Jensen. 12-calowe głośniki dla gitary akustycznej są wyposażone w tradycyjne elementy z lekkimi membranami, ale także wykonane w dostrojonej precyzyjnie konstrukcji akustycznej oraz korzystają w pełni z rozwiązania kierunkowości dla uzyskania lepszego tonu dźwięków. To dzięki tym rozwiązaniom są idealnie dostosowane do dźwięków gitar cyfrowych i akustycznych. Nie są wyposażone w kosztowne zwrotnice i systemy dwukierunkowe, przez co oferują każdemu gitarzyście najwyższą jakość w obniżonej cenie.

Nowoczesne głośniki gitarowe do wzmacniaczy cyfrowych Jensen D-Series

Dwa modele głośników gitarowych Jensen D-Series idealnie odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie wynikające z pojawienia się na rynku gitar cyfrowych. Zastosowana w głośnikach C12D i N12D zaawansowana technologia produkcji nowej generacji umożliwia wykorzystanie najnowszych zdobyczy techniki, by uzyskać klasyczny, ciepły dźwięk tradycyjnego wzmacniacza gitarowego. Głośniki gitarowe do wzmacniaczy cyfrowych Jensen D-Series typu C12D odznaczają się wyższym zakresem, który daje im możliwość odtwarzania wysokich tonów odgrywanych dźwięków, a także pozwala usłyszeć charakterystyczny, naturalny odcień brzmienia gitary akustycznej. Specyfika konstrukcji głośników sprawia, że nie powinny być stosowane w tradycyjnych wzmacniaczach gitarowych, a jedynie w idealnie dopasowanych do ich możliwości modelujących oraz profilujących wzmacniaczach cyfrowych na podczerwień, a także we wzmacnianiu dźwięku gitary akustycznej.

Łatwe w użyciu głośniki gitarowe do wzmacniaczy cyfrowych Jensen D-Series

Głośniki gitarowe do wzmacniaczy cyfrowych Jensen D-Series charakteryzują się mocą RMS wynoszącą 150 W, impedancją 8 Ohm oraz skutecznością 99,6 - 99,8 dB. Są bardzo łatwe do zainstalowania we wzmacniaczu i w użyciu nie tylko dla każdego profesjonalnego gitarzysty, ale także dla amatorów gry na tym instrumencie. Pozwalają zachować najwyższej jakości brzmienie, które nie różni się na minus w porównaniu z tradycyjnymi głośnikami dla gitar elektrycznych, a dzięki najnowszej technologii dają jeszcze więcej możliwości uzyskania pełnego brzmienia instrumentów.

Istnieje 2 produktów.

Pokazuje 1-2 of 2 przedmiotów
Aktywne filtry

Referencje: 8034028644528

GŁOŚNIK JENSEN C12D

Recenzje: 0

Głośnik C12D charakteryzuje się wyższym zakresem. C12D jest w stanie przywrócić mocny, organiczny, ciepły ton i charakter klasycznego wzmacniacza gitarowego, ale także zawartość wysokich tonów i złożoną harmonię, oraz naturalny odcień wzmacnianej gitary akustycznej. MOC AES 150 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,6 dB

Cena 491,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028644511

GŁOŚNIK JENSEN N12D

Recenzje: 0

Głośnik N12D charakteryzuje się wyższym zakresem. N12D jest w stanie przywrócić mocny, organiczny, ciepły ton i charakter klasycznego wzmacniacza gitarowego, ale także zawartość wysokich tonów i złożoną harmonię, oraz naturalny odcień wzmacnianej gitary akustycznej. MOC AES 150 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,8 dB

Cena 738,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku