SERIA NEO to spojrzenie w przyszłość muzycznych głośników instrumentalnych. Podobnie jak pierwsze muzyczne głośniki instrumentalne Petera L.Jensena

Seria neo

SERIA NEO to spojrzenie w przyszłość muzycznych głośników instrumentalnych. Podobnie jak pierwsze muzyczne głośniki instrumentalne Petera L.Jensena były przełomowe, seria Jensen ® Neo to nowy poziom innowacji dla głośników do wzmacniaczy gitarowych.
Surowiec, neodymowy, został odkryty w 1885 roku, ale dopiero teraz używany jest do produkcji magnesów głośnikowych. Inni producenci głośników próbowali użyć tego surowca do produkcji , ale tylko firmie Jensen ® udało się stworzyć Neo Głośnik, który ma prawdziwą duszę. Głośnik Neo reagują na niuansy gry gitarzysty i brzmią podobnie jak Alnico. Brzmią dobrze w zakresie niskich tonów i mogą przetwarzać wyższe moce, zapewniając duży sygnał akustyczny w dowolnych poziomach głośności. Głośniki Jensen ® Neo są jasne i czyste , odtworzą wszelkiego rodzaju brzmienia gitary. Neo głośniki są o połowę lżejsze od swoich ceramicznych odpowiedników, dzięki czemu doskonale nadają się do ciężkich wzmacniaczy i tych, które wymagają wielu głośników.
Jensen ®Neo są obecnie dostępne o średnicy 10, 12 i 15 cali , o mocach wyjściowych 100W, 150W i 300W o impedancji 8 lub 16 ohm .
Łącząc lekki magnes o dużej mocy, Jensen ® Neo jest naprawdę głośnikiem przyszłości.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć