Głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Smooth - Jensen.com.pl

Bass-smooth

By oddać solidne brzmienie gitary basowej niezbędne jest odpowiednio dobre nagłośnienie. A nic nie zapewni właściwego dźwięku lepiej niż głośniki, które zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, by były dostosowane do basowych tonów. Oferowane w naszym sklepie internetowym, wykonane w najnowocześniejszej technologii, głośniki Jensen Bass Smooth charakteryzują się najpełniejszym, czystym brzmieniem basu, a jednocześnie są niezwykle lekkie.

Nowoczesne głośniki do wzmacniaczy basowych z aluminiowym koszem

Specjalnie dostosowane do brzmienia współczesnych gitar basowych głośniki Bass Smooth zapewniają najlepsze doznania ze słuchania dźwięków basowych dzięki wykonaniu w najnowszej technologii, która zapewnia im niepowtarzalny, czysty ton z pełnym prześwitem. To nowa generacja głośników zaprojektowanych w sposób pozwalający odbijać dźwięk w lepszy sposób niż dotąd. A wszystko dzięki zamontowanym w głośnikach aluminiowym koszom, których nowa konstrukcja pozwala zapobiegać odbijaniu fal dźwiękowych na tylnej ścianie stożka. Głośniki do wzmacniaczy basowych z aluminiowym koszem umożliwiają w ten sposób szybsze rozchodzenie się powietrza w ich wnętrzu, a także szybsze i skuteczniejsze chłodzenie cewki. Wszystko to wpływa bardzo korzystnie na pełniejszy i czystszy dźwięk basowy wydobywający się z głośnika umieszczonego we wzmacniaczu..

Bardzo lekkie głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Smooth

Głośniki Bass Smooth firmy Jensen są wyposażone nie tylko w specjalnie zaprojektowane aluminiowe kosze, ale także w nowoczesne, mocne magnesy neodymowe. To nowatorskie rozwiązanie pomogło zmniejszyć o połowę wagę każdego głośnika, dzięki czemu spada także waga wzmacniaczy basowych, sprawiając, że stają się one znacznie łatwiejsze w transporcie. Wszystko to bez straty dla jakości dźwięku, a wręcz przeciwnie. Zastosowanie magnesów neodymowych podnosi bowiem dynamikę brzmienia instrumentu, w związku z czym głośniki znakomicie pasują do nowoczesnych stylów muzycznych, w których duże znaczenie odgrywa przedłużony low end. To wszystko powoduje, że lekkie głośniki do wzmacniaczy basowych Bass Smooth spełniają wszystkie wymagania gitarzystów, oferując im niezwykle solidne i czyste basowe brzmienie.

    1. Głośniki do wzmacniaczy basowych z aluminiowym koszem dla lepszego dźwięku

Głośniki do wzmacniaczy basowych z aluminiowym koszem firmy Jensen to najnowsza technologia, która wprowadza dźwięk gitary basowej w nową epokę, niezależnie od stylu muzycznego. Linia głośników Bass Smooth została zaprojektowana i wykonana dzięki perfekcyjnemu połączeniu we właściwych proporcjach doświadczenia oraz wiedzy technicznej dużej grupy muzyków zaangażowanych w jej powstanie z wynikami wieloletnich analiz oraz badań naukowych prowadzonych nad właściwym brzmieniem. Zaowocowało to oddaniem w ręce gitarzystów głośników do wzmacniaczy basowych charakteryzujących się najlepszą akustyką oraz parametrami technicznymi, które umożliwiają skuteczne wydobycie z ich instrumentów pełnego, czystego dźwięku basu.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć