GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A
GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A
GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A
GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A

GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A

551,00 zł
Brutto

BASS SMOOTH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy neodymowe i aluminiowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk

MOC AES
250 W
IMPEDANCJA
8 lub 4 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
95 dB

Impedancja
Produkt dostępny

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA
KARTA KATALOGOWA 2

Próbki Brzmienia:

Blues (Walking Groove) Sound Sample
Reggae (Smooth Groove) Sound Sample
Funk (Slap Attack) Sound Sample
Rock (Pick Attack) Sound Sample

Nowe głośniki Jensen® Bass zostały opracowane przez połączenie wiedzy technicznej i pasji niezliczonych muzyków z ponad 35-letnim doświadczeniem SICA w dziale badań i rozwoju. Rezultatem jest wybór głośników o najlepszej akustyce i parametrach technicznych, z których każdy może znaleźć coś co zaspokoi jego gust muzyczny.

Głośniki mają bardzo gładkie czyste brzmienie ze znakomitym prześwitem.

Głośniki z serii BASS SMOOTH wyposażone są w aluminiowe kosze oraz w magnesy neodymowe o dynamicznym brzmieniu, są idealne do nowoczesnych stylów, w których wymagany jest przedłużony low end. Dzięki magnesom neodymowym waga głośnika zmniejszyła się o 50% dzięki czemu głośniki są bardzo lekkie. Aluminium koszyk został specjalnie zaprojektowany, aby uniknąć odbicia fal dźwiękowych na tylnej ścianie stożka, co pozwala na szybsze i lepsze chłodzenie zarówno cewki oraz przemieszczane się przez niego powietrza.

10'' głośnik basowy zapewnia dobrą projekcję przy minimalnym wysiłku, szczególnie w dwóch lub czterech 10'' kolumnach. Dźwięk jest potężny zarówno w kombinacji jedno- jak i wielogłośnikowej. 

The 10'' bass speaker provides good projection with minimal effort especially in a two or four 10'' cabinet. The sound is powerful in either a single or multi speaker combination. 

Próbki Brzmienia:

Z dużą ilością ciepła.

8034028642708
6 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
8034028642708

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć