GŁOŚNIK JENSEN V1/1

GŁOŚNIK JENSEN V1/1

135,00 zł
Brutto

Głośnik basowy Jensen v1/1 o czystym, ciasnym i jasnym dźwięku. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką i niezwykle szybką reakcją.

MOC AES
16 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
105,8 dB

Produkt dostępny

Głośnik basowy Jensen v1/1 o czystym, ciasnym i jasnym dźwięku. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką i niezwykle szybką reakcją.

Głośnik basowy Jensen v1/1 - wysoka skuteczność i dobre parametry techniczne

Przyglądając się z bliska parametrom technicznym jakie posiada Bass-Punch Jensen v1/1 śmiało można stwierdzić, że produkt odnajdzie się w rękach niejednego profesjonalisty. Głośnik wzbudza ogromne zainteresowanie wśród graczy specjalizujących się w klasycznych stylach muzycznych. W tym produkcie mamy do czynienia z mocą RMS 16 W, impedencją 8 OHM oraz skutecznością 105,8 Db. głośnik basowy Jensen v1/1 ma wysokie tony i został zaprojektowany i można go wykorzystywać z kolumnami głośnikowymi podłączonymi do gitary basowej.

Bass-Punch Jensen v1/1 - doskonała akustyka

Bass-Punch Jensen v1/1 to efekt pracy doświadczonych muzyków i działu technologicznego SICA. Ten zgrany zespół pracowników postanowił wprowadzić na rynek akcesorium muzyczne cechujące się niską wagą, szybką dynamiką i natychmiastową reakcję na dźwięki. Trzeba przyznać, że zamierzony efekt wyszedł idealnie, a muzycy na całym świecie mogą cieszyć się profesjonalnym sprzętem. Głośnikom nie przeszkadza wysoka wartość SPL, bez kompresji mogą one pracować przez długi czas. Bass-Punch Jensen v1/1 będzie doskonałym wyborem dla graczy specjalizujących się w klasycznych gatunkach muzycznych. Produkt ma bardzo dobrą akustykę, został wyposażony w magnesy ferrytowe i stalowe kosze. 

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA
KARTA KATALOGOWA 2

Nowe głośniki Jensen® Bass zostały opracowane przez połączenie wiedzy technicznej i pasji niezliczonych muzyków z ponad 35-letnim doświadczeniem SICA w dziale badań i rozwoju. Rezultatem jest wybór głośników o najlepszej akustyce i parametrach technicznych, z których każdy może znaleźć coś co zaspokoi jego gust muzyczny.

Głośniki basowe Jensen® mogą pracować z bardzo wysoką wartością SPL przez długi czas i bez kompresji mocy; SPL obudowy nie zmniejsza się podczas pracy z pełną mocą.

Oferowany głośnik wysokotonowy jest specjalnie opracowany do kolumn głośnikowych przeznaczonych do gitar basowych.

8034028642746
5 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć