GŁOŚNIK JENSEN JC10-50EL 10″ Electric Lightning

8034028642548
Ocena 

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu.

MOC AES
50 W
IMPEDANCJA
8 lub 16 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
97,4 dB

Impedancja
350,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

 

Opis

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA
KARTA KATALOGOWA 2

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample
Country Sound Sample
Metal Sound Sample
Rock Sound Sample
Jazz Sound Sample

Electric Lightning to prawdziwy głośnik Rock n ‘Roll z “twarzą w twarz”, który poradzi sobie z najcięższymi stylami gry i jest przeznaczony do głośnych zastosowań.

Electric Lightning 10 sprawia, że dźwięk jest czysty i przyjemny w odbiorze, dzięki wyjątkowej reakcji na wysokie częstotliwości. Zakres średnich i niskich tonów może wydawać się nieco przytłumiony, jednak równowaga barwy jest wyjątkowo wyrównana. Zdolny do przebicia się przez każdy miks, Electric Lightning 10 zapewnia ciepło, śmiałość i artykulację.

The Electric Lightning 10 shines and shimmers with clean tones, because of its exceptional response on the upper frequencies. The midrange and bass may seem slightly subdued, yet the tonal balance is remarkably even. Capable of cutting through any mix, the Electric Lightning 10 delivers warmth, boldness and articulation.

Preferencje Gitarzysty:

Ciepły i wyrazisty ton z "wibrującymi" wysokimi tonami. W połączeniu z przesterm pozostaje mocny i wyrazisty.

Rekomendacje:

Just replaced a mix matched set with a quartet of 10″ Electric Lightnings in a Super Reverb. While they sounded tight at first, over several days they broke in like gold, both super clean or heavily preamped. The bass response is more round than ever, and with none of the mushiness I have associated many 10″ designs. I’m able to run more low than ever and the low E string just sounds fantastic. They are strong/robust sounding, akin to the tone of 12″ speakers. The highs really mellowed out and sing like I had hoped. Overall the sound is simply huge, clear, and articulate at any volume. I would think any player will see benefits regardless of musical style. Great improvement and speaker!

("Właśnie wymieniłem zestaw na kwartet 10″ Electric Lightningów w Super Reverbie. Choć na początku brzmiały ciasno, w ciągu kilku dni weszły jak złoto, zarówno super czyste, jak i mocno przedwzmacniane. Odpowiedź basu jest bardziej okrągła niż kiedykolwiek i nie ma w niej nic z grzyba, który kojarzył mi się z wieloma 10″ konstrukcjami. Jestem w stanie schodzić niżej niż kiedykolwiek, a niskie E brzmi po prostu fantastycznie. Brzmienie jest mocne i solidne, zbliżone do brzmienia głośników 12″. Wysokie tony naprawdę złagodniały i śpiewają tak, jak tego oczekiwałem. Ogólnie rzecz biorąc dźwięk jest po prostu ogromny, czysty i artykułowany przy każdej głośności. Myślę, że każdy gracz dostrzeże korzyści, niezależnie od stylu muzycznego. Świetne ulepszenie i głośnik!")

Brad W

Holy smoke! I hear ‘ya loud and clear, Electric Lightning 10″s! I stuck a pair in my Fender Custom Vibrolux (basically a hot-rodded ’63 Vibroverb) which I have rebuilt to 1963 Vibroverb specs. Very true-sounding speakers. Extremely efficient, hardly any cone breakup, and super-tight with a very balanced EQ spectrum. They added significant weight to my amp compared to the stock Eminence AlNiCo speakers, but I’m glad I made the switch!

("Święty dym! Słyszę cię głośno i wyraźnie, Electric Lightning 10″s! Włożyłem parę do mojego Fendera Custom Vibrolux (w zasadzie hot-rodded '63 Vibroverb), który został przebudowany do specyfikacji Vibroverb z 1963 roku. Bardzo prawdziwie brzmiące głośniki. Niezwykle wydajne, prawie nie rozbijają membrany i są bardzo szczelne, z bardzo zrównoważonym spektrum EQ. Dodały one znacznej wagi do mojego wzmacniacza w porównaniu z fabrycznymi głośnikami Eminence AlNiCo, ale cieszę się, że zdecydowałem się na zmianę!")

Michael Whitaker

I play in an eclectic punk band and I use two Electric Lightning with a Marshall 100 tube amp and it sounds killer most of the sound men think I am too loud but the rest of the band and the audience loves it! Thanks Jensen!

("Gram w eklektycznym zespole punkowym i używam dwóch Electric Lightning z lampowym wzmacniaczem Marshall 100 i brzmi to zabójczo. Większość dźwiękowców uważa, że jestem za głośno, ale reszta zespołu i publiczność to uwielbia! Dzięki Jensen!")

Niro in New York City, NY

Rebuilt a beat up and much modified 66 Super Reverb to factory specks (or as close to as possible) including a new four ten baffle as it had been modded to 2 12’s it was time to choose speakers. There is tons of stuff out there on the subject and I was caught up in it. I listened to the bad, the missing, the good and the magic of it all and came to my own conclusion, take the good and make it exceptional, fill in the blanks, remove the bad and find some more magic. After holding up many layers of paper with freq. sweep curves against a bright light(how analog can you get), multiple screens on the computer(my digital input) I came up with a quartet of EL-10s. The first notes played…Magic, the first cords….Magic. To the phone “Watson come over here!”…Magic. Well I am all out of Watsons and all I can say is thank you. Jensen, job well done.

("Odbudowałem poobijanego i mocno zmodyfikowanego Super Reverba 66 do specyfikacji fabrycznej (lub tak bliskiej jak to tylko możliwe), łącznie z nową przegrodą na cztery dziesiątki, jako że został on zmodyfikowany do 2 12-tek, nadszedł czas na wybór głośników. Jest mnóstwo materiałów na ten temat i dałem się w nie wciągnąć. Słuchałem tego co złe, czego brakowało, co dobre i co magiczne i doszedłem do własnego wniosku, wziąć to co dobre i uczynić to wyjątkowym, wypełnić puste miejsca, usunąć to co złe i znaleźć jeszcze trochę magii. Po trzymaniu wielu warstw papieru z krzywymi przemiatania częstotliwości pod jasnym światłem (jak bardzo analogowe można być), wielu ekranach komputera (moje cyfrowe wejście) doszedłem do kwartetu EL-10. Pierwsze zagrane nuty...Magic, pierwsze struny....Magic. Do telefonu "Watson chodź tu!"...Magia. Cóż, skończyły mi się Watsony i jedyne co mogę powiedzieć to dziękuję. Jensen, dobra robota.")

George

Szczegóły Produktu
8034028642548
3 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
8034028642548
Opinie

Napisz swoją opinię

GŁOŚNIK JENSEN JC10-50EL 10″ Electric Lightning

GŁOŚNIK JENSEN JC10-50EL 10″ Electric Lightning

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu.

MOC AES
50 W
IMPEDANCJA
8 lub 16 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
97,4 dB

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Referencje: 8034028640230

GŁOŚNIK JENSEN JN10-100TR 10″ TORNADO

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 97 dB

Cena 694,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642470

GŁOŚNIK JENSEN JC10-40FA 10″ FALCON

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 95 dB

Cena 233,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Referencje: 8034028640575

GŁOŚNIK JENSEN JC12-70EL 12″ Electric Lightning

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 70 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,1 dB

Cena 444,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028640520

GŁOŚNIK JENSEN N12-100TR 12″ TORNADO

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 97,4 dB

Cena 709,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Referencje: 8034028642470

GŁOŚNIK JENSEN C10/50 SB 10″ SILVERBIRD

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 50 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96,5 dB

Cena 315,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96 dB

Cena 699,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642470

GŁOŚNIK JENSEN C8/30FA 8″ FALCON

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 30 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96,1 dB

Cena 182,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028644474

GŁOŚNIK JENSEN C12/100 RT RAPTOR

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,4 dB

Cena 455,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028642470

GŁOŚNIK JENSEN C12/70 SB 12″ SILVERBIRD

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 70 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 97 dB

Cena 405,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640971

GŁOŚNIK JENSEN N 12/80 TR STEALTH

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 80 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98,5 dB

Cena 864,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640117

GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98 dB

Cena 998,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

GŁOŚNIK JENSEN P10/40 BB 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96,4 dB

Cena 625,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Referencje: 8034028640773

GŁOŚNIK JENSEN JC12-75NH Nighthawk 12″

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 75 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98,8 dB

Cena 492,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028640926

GŁOŚNIK JENSEN N 12/65 TR STEALTH

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu MOC AES 65 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 97 dB

Cena 759,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Referencje: 8034028640988

GŁOŚNIK JENSEN N 12/100 TR STEALTH

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98,5 dB

Cena 762,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642265

GŁOŚNIK JENSEN JC12-50FA 12″ Falcon

Recenzje: 0

Dzieląc się nowymi rozwiązaniami Jensen, wprowadził linię Jet. Słuchając tego, czego gracze chcieli w głośniku i wykorzystując najnowsze materiały, Jensen kontynuuje przekształcanie przemysłu muzycznego, tworząc głośniki o niezrównanym brzmieniu. MOC AES 50 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,1 dB

Cena 366,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Śledź nas na Facebooku