GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird
GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird
GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird
GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird

GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird

863,00 zł
Brutto
Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.
MOC RMS
100 W
IMPEDANCJA
8 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
98 dB

Obecnie brak na stanie


Chcesz poznać najlepsze połączenie naprawdę głośnego gitarowego brzmienia z przyjemnym, ciepłym tonem typu vintage? Oto najwyższej jakości głośnik gitarowy jensen p10q 10" serii Blackbird, charakteryzujący się mocą, która pozwala naprawdę poczuć brzmienie gitary w sobie.

Głośnik gitarowy Jensen JP10-100BB 10" Blackbird

Prezentowany głośnik dzięki wyjątkowej technologii wykonania łączy w sobie zalety klasycznego głośnika Alnico, który jak żaden inny oddaje słodki, klasyczny dźwięk typu vintage z mocą 100 W, dającą naprawdę solidne rock'n'rollowe brzmienie. Głośnik Alnico Jensen p10q 10" Blackbird jest najmocniejszym kiedykolwiek wyprodukowanym w linii Alnico. Gwarantuje 100 W czystego dźwięku we wszystkich rejestrach, co sprawia, że brzmienie gitary staje się niepowtarzalne i zupełnie wyjątkowe. Nadaje nową jakość zwłaszcza klasycznym gatunkom muzycznym, takim jak blues, jazz czy łagodny rock.

Alnico Jensen JP10-100BB 10" Blackbird z efektami

 Głośnik gitarowy jensen p10q 10" Blackbird jest standardowo dostępny ze średnicą 10 cali, ale może być także zakupiony w wersji większej, 12-calowej. Dzięki swojej ogromnej mocy znakomicie współpracuje z efektami gitarowym, gwarantując najlepszy dźwięk i daje gitarzyście pełną wolność grania. Charakteryzuje się grubym, niskim brzmieniem z pełnymi "jasnymi" tonami górnymi, a także tak uwielbianym przez wszystkich miłośników gitarowego grania "brudnym", chropowatym brzmieniem przy zastosowaniu efektu overdrive. Magnes głośnika został wykonany ze stopu niklu, glinu i kobaltu, a kosz z wysokiej jakości stali prasowanej.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Blackbird, z 100 watów czystego dźwięku ALNICO, jest najwyższym wattowym głośnikiem ALNICO, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Ten zgrabny czarny głośnik gra na wszystkich wysokościach gładkim, nowoczesnym brzmieniem, dając wrażenie, że jest “jednością ze wzmacniaczem” Blackbird jest dostępny w wersji 10 “i 12”.


Blackbird 10″ ma grubą, niską charakterystykę, zwieńczoną iskrzącymi się wysokimi tonami, i wykazuje jasne, brudne brzmienie, gdy jest zniekształcony.

REKOMENDACJE :

The guitar player in my band uses 2 Blackbird 10’s and it is so loud that I can not hear out of one ear.

Ward in Scottsdale, AZ

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć