GŁOŚNIK JENSEN P6V 6″
GŁOŚNIK JENSEN P6V 6″
GŁOŚNIK JENSEN P6V 6″

GŁOŚNIK JENSEN P6V 6″

231,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC AES
20 W
IMPEDANCJA
8 lub 4 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
91,8 dB

Impedancja
Produkt dostępny

Głośnik gitarowy Jensen p6v 6" cechuje się niewielką mocą, ale oferuje czyste i delikatne brzmienie idealnie pasujące między innymi do jazzu oraz rocka. Produkt wykonano z wysokiej jakości komponentów.

Alnico Jensen p6v 6"- mała moc i gładkie brzmienie

Seria Alnico Jensen p6v 6" to najmniejszy głośnik wywodzący się z tej kolekcji. Niemniej jednak, mała moc nie oznacza gorszej jakości dźwięku. W tym przypadku producent postawił na idealne, delikatne, łagodne i czyste brzemienia lekko nawiązujące do stylu vintage. Głośnik gitarowy Jensen p6v 6" swoje zastosowanie odnajdzie przede wszystkim u artystów, którzy specjalizują się w muzyce bluesowej i jazzowej. Należy także dodać, że głośnik pomimo czystego brzmienia z wyrazistymi górami wydobywa z siebie także niezwykle charakterystyczny "piasek" pojawiający się przy barwach distorion, dzięki temu głośnik nadaje się również łagodnego rocka oraz muzyki w stylu country. 

Głośnik gitarowy Jensen p6v 6"- sześciocalowa wersja z magnezem Alnico

Głośnik gitarowy Jensen p6v, to sześciocalowa wersja oparta na magnezie Alnico. Produkt ma moc 20 W AES, impedancje na poziomie 4 lub 8 Ohm oraz skuteczność 91,8 dB. Głośnik ma szybki czas reakcji na dźwięk i dzięki temu tworzy jedność z dobrze dobranym wzmacniaczem. Produkt może znaleźć swoje zastosowanie wśród profesjonalnych i mniej profesjonalnych użytkowników. Seria Alnico Jensen p6v 6" znana i doceniania jest na całym świecie, a mała moc nie zawsze kojarzy się z gorszą jakością dźwięku.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA
KARTA KATALOGOWA 2

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample
Country Sound Sample
Metal Sound Sample
Rock Sound Sample
Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P6V Alnico lubią jego ciepłe i czyste brzmienie oraz to, że jest “połyskliwy” w najwyższym tonie. Szczęśliwi posiadacze Jensena P6V są zadowoleni, że reaguje on na zniekształcenia overdrive z ostrym “chrzęstem”.

To 6-calowy głośnik wykorzystujący magnez Alnico, będący najmniejszą konstrukcją w grupie o mocy 20W AES. Głośnik oferuje ciepłe, czyste brzmienie z wyrazistą górą oraz charakterystyczny piasek przy barwach overdrive/distortion.

P6V stanowi tonalną alternatywę dla C6V.  Zrównoważony i potężny jak na swój rozmiar, jego magnes AlNiCo nadaje brzmieniu wyjątkowo chimeryczny charakter. To czyni go doskonałym wyborem dla tych zastosowań, gdzie są pożądane czyste, szczegółowe dźwięki

The P6V offers a tonal alternative to the C6V.  Balanced and powerful for its size, its AlNiCo magnet assembly grants an extra-chimey character to the tone. This makes it a great choice for those applications where clean, detailed sounds on the edge of clipping are the key target for the player.

Preferencje Gitarzysty:

Ciepłe czyste brzmienie z iskrzącymi wysokimi tonami. Na przestery reaguje z "zadziornością" Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

Rekomendacje Gitarzystów:

“Perfect upgrade for new Fender Champ 600. I tried other 6″ speakers without much improvement but the Jensen Alnico did the trick.”

"Idealny upgrade dla nowego Fendera Champ 600. Próbowałem innych głośników 6″ bez większej poprawy, ale Jensen Alnico załatwił sprawę."

Daniel Street

8034028642678
3 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
8034028642678

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć