GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″

8034028640056
Ocena 

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC RMS
25 W
IMPEDANCJA
8 lub 4 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
92,5 dB

Impedancja
352,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Opis

Jasny dźwięk "fuzz", czyste brzmienie i dobre parametry techniczne sprawiają, że seria Alnico Jensen P8R 8" została wielokrotnie doceniona przez użytkowników na całym świecie.

Głośnik gitarowy Jensen P8R 8"- od znanego producenta

Akcesoria muzyczne sygnowane logo Jensen, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy detal i czyste brzmienie akceptowane nawet przez profesjonalnych muzyków. W tym przypadku mamy do czynienia z serią Alnico Jensen P8R 8". Jak sama nazwa wskazuje jest to ośmiocalowy głośnik z wbudowanym magnesem Alnico. Seria dedykowana jest do muzyki bluesowej, jazzowej oraz do łagodnego rocka. Jakość brzmienia można spokojnie zaliczyć do klasy premium, a co za tym idzie głośnik gitarowy Jensen p8r 8" będzie nadawał się nie tylko dla amatorów, ale także dla profesjonalistów.

Alnico Jensen P8R 8"- jasne i czyste tony

Seria Alnico Jensen P8R 8" cechuje się czystym, łagodnym brzmieniem z jasnymi tonami. Nawet jeśli pojawią się jakieś zniekształcenia overdrive, to głośnik doskonale sobie z nimi poradzi. W końcu nie bez powodu akcesorium muzyczne nosi miano wysokiej jakości premium o doskonałym brzmieniu. Głośnik ma moc 25 W, impedancje 8 lub 4 Ohm i skuteczność 92,5 dB. Producent serię Alnico Jensen p8r 8" poleca głównie do takich gatunków muzycznych jak delikatny rock, jazz oraz blues, ale urządzenie można wykorzystywać również do innych stylów muzycznych. Głośnik po podłączeniu do odpowiedniego wzmacniacza staje się z nim jednością i wykazuje się bardzo szybką reakcją na wszelkie dźwięki.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA
KARTA KATALOGOWA 2

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample
Country Sound Sample
Metal Sound Sample
Rock Sound Sample
Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P8R Alnico lubią jego ciepłe, czyste, nasycone brzmienie vintage z jasnym dźwiękiem “fuzz”. Szczęśliwi posiadacze Jensena P8R uważają, że świetnie nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Jensen P8R w przypadku zniekształceń overdrive wydobywa jasny i pełno brzmiący ton. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.

Jeden z archetypicznych głośników w tej serii, P8R był instalowany w tysiącach wzmacniaczy w stylu Champ i Princeton przez dekady. Nieco jaśniej brzmiący niż C8R, jego ceramiczny kuzyn, P8R błyszczy w czystych i lekko crunchowych zastosowaniach, gdzie typowy chime magnesów AlNiCo pomaga "rozkwitnąć".

One of the archetypical speakers in the range, the P8R has been installed in thousands of Champ and Princeton style amps for decades. Slightly clearer sounding than the C8R, its ceramic cousin, the P8R shines in clean and slightly crunch applications, where the typical chime of the AlNiCo magnets helps the sparkling harmonics to bloom. 

Preferencje Gitarzysty:

Ciepłe czyste brzmienie z naciskiem na wysokie tony. Odpowiada na przestery ciepłym i jasnym brzmieniem fuzz.


Rekomendacje Gitarzysty:

After being disappointed by lots of dull and flat sounding speakers universally praised as true '50s and '60s Jensens replicas, I've put a Jensen C12Q RI on my self-made Deluxe Reverb and I've finally started hearing what I was expecting - sparkling, chime, incredible touch response, strong attack and gritty 3D overdrive. It was immediately followed by a P12R on my Tweed Deluxe and a P8R on Tweed Champ, with great satisfaction. Everything you read around on forums, about how new Jensens sound nothing like the old ones, is pure bull from deaf people: if you crave authentic vintage Fender sound, this is it.

("Po rozczarowaniu wieloma nudnymi i płasko brzmiącymi kolumnami, powszechnie chwalonymi jako prawdziwe repliki Jensenów z lat 50-tych i 60-tych, założyłem Jensena C12Q RI na mojego własnoręcznie zrobionego Deluxe Reverba i wreszcie zacząłem słyszeć to, czego oczekiwałem - iskrzenie, gong, niesamowitą reakcję na dotyk, mocny atak i ziarniste, trójwymiarowe przestery. Zaraz po tym dołożyłem P12R do mojego Tweeda Deluxe i P8R do Tweeda Champa, z wielką satysfakcją. Wszystko, co można przeczytać na forach, że nowe Jenseny w niczym nie przypominają starych, to czysta bzdura głuchych ludzi: jeśli pragniesz autentycznego vintage'owego brzmienia Fendera, to właśnie to.")

Andrea

Great replacement for the original Phillips in the silver face Vibro Champ. Late Breakup lets the tubes get into saturation while still having good touch sensitivity. Nice tone without modifying the amp.

("Świetny zamiennik dla oryginalnego Phillipsa w srebrnym Vibro Champ. Late Breakup pozwala lampom wejść w nasycenie, jednocześnie zachowując dobrą czułość na dotyk. Niezły dźwięk bez modyfikacji wzmacniacza.")

David Thompson

Picked up a White model 80 amp at a swapmeet, it had tubes in the wrong sockets and a junky no-name modern speaker. Didn't know quite what it was at the time, but figured anything made in Fullerton might have a Fender link. I replaced the filter caps (saving the old ones) and installed tubes from my NOS stash. The final touch was ordering a Jensen P8R speaker. It's a great-sounding amp for harp, lap steel, and my Oscar Schmidt electric dobro.

("Wziąłem na giełdzie wzmacniacz White model 80, miał lampy w złych gniazdach i beznadziejny, bezimienny, nowoczesny głośnik. Nie wiedziałem wtedy co to jest, ale pomyślałem, że cokolwiek wyprodukowanego w Fullerton może mieć związek z Fenderem. Wymieniłem kapturki filtrów (oszczędzając stare) i zainstalowałem lampy z mojego zapasu NOS. Ostatnim akcentem było zamówienie głośnika Jensen P8R. Jest to świetnie brzmiący wzmacniacz do harfy, lap steel i mojego elektrycznego dobro Oscara Schmidta.")

Walt in California

The P8R is the bee's knees. I replaced the thing in the Bugera BC-15 with the P8R and I am one happy camper.

("P8R jest jak kolana pszczoły. Wymieniłem to, co było w Bugerze BC-15 na P8R i jestem szczęśliwym posiadaczem.")

Ross Barkley

Found a Champ for five bucks at a garage sale that was pretty beat up. I did a complete cap job, put in a JJ 6V6 and a Jensen P8R. This amp now sounds fantastic.

("Znalazłem Champa za pięć dolców na wyprzedaży garażowej, który był dość zniszczony. Zrobiłem kompletny remont kapsli, włożyłem JJ 6V6 i Jensena P8R. Ten wzmacniacz brzmi teraz fantastycznie.")

Ben in Indianapolis, IN

Szczegóły Produktu
8034028640056
2 Przedmioty

Szczegółowe referencje

EAN13
8034028640056
Opinie

Napisz swoją opinię

GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″

GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC RMS
25 W
IMPEDANCJA
8 lub 4 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
92,5 dB

Napisz swoją opinię
Może ci się spodobać również

Referencje: 8034028642746

GŁOŚNIK JENSEN V1/1

Recenzje: 0

Głośnik basowy Jensen v1/1 o czystym, ciasnym i jasnym dźwięku. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrą dynamiką i niezwykle szybką reakcją. MOC AES 16 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 105,8 dB

Cena 156,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028642708

GŁOŚNIK JENSEN BS 10N/250 A

Recenzje: 0

BASS SMOOTH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy neodymowe i aluminiowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk MOC AES 250 W IMPEDANCJA 8 lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 95 dB

Cena 914,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028642661

GŁOŚNIK JENSEN BS 12N/250 A

Recenzje: 0

BASS SMOOTH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy neodymowe i aluminiowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk MOC AES 250 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96,4 dB

Cena 972,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642722

GŁOŚNIK JENSEN BS 15N/350 A

Recenzje: 0

BASS SMOOTH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy neodymowe i aluminiowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk MOC AES 350 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98,7 dB

Cena 1 439,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642685

GŁOŚNIK JENSEN BS 8N/250 A

Recenzje: 0

BASS SMOOTH oferują świetną dynamikę i superszybką reakcję, dając graczowi wyjątkowo solidny bas. Wyposażone w magnesy neodymowe i aluminiowe kosze idealnie nadają się do klasycznych stylów, w których wymagany jest czysty, ciasny i jasny dźwięk MOC AES 250 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 92,6 dB

Cena 819,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Referencje: 8034028644528

GŁOŚNIK JENSEN C12D

Recenzje: 0

Głośnik C12D charakteryzuje się wyższym zakresem. C12D jest w stanie przywrócić mocny, organiczny, ciepły ton i charakter klasycznego wzmacniacza gitarowego, ale także zawartość wysokich tonów i złożoną harmonię, oraz naturalny odcień wzmacnianej gitary akustycznej. MOC AES 150 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,6 dB

Cena 491,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028644511

GŁOŚNIK JENSEN N12D

Recenzje: 0

Głośnik N12D charakteryzuje się wyższym zakresem. N12D jest w stanie przywrócić mocny, organiczny, ciepły ton i charakter klasycznego wzmacniacza gitarowego, ale także zawartość wysokich tonów i złożoną harmonię, oraz naturalny odcień wzmacnianej gitary akustycznej. MOC AES 150 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 99,8 dB

Cena 738,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640155

GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 93,8 dB

Cena 537,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028640100

GŁOŚNIK JENSEN P10R 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 25 W IMPEDANCJA 8 lub 4 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 95 dB

Cena 391,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028642869

GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 25 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 92,5 dB

Cena 431,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Referencje: 8034028640308

GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98 dB

Cena 1 030,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Referencje: 8034028640360

GŁOŚNIK JENSEN P12N No Bell 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 50 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98,4 dB

Cena 915,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

GŁOŚNIK JENSEN P12/40 BB 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96 dB

Cena 699,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640308

GŁOŚNIK JENSEN P12/100 BB 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98 dB

Cena 1 030,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

GŁOŚNIK JENSEN P10/40 BB 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 96,4 dB

Cena 625,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Referencje: 8034028642869

GŁOŚNIK JENSEN P10R-F 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 25 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 92,5 dB

Cena 431,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Referencje: 8034028640100

GŁOŚNIK JENSEN P10R 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 25 W IMPEDANCJA 8 lub 4 lub 16 Ohm SKUTECZNOŚĆ 95 dB

Cena 391,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640292

GŁOŚNIK JENSEN P12N 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 50 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 97,5 dB

Cena 1 030,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640407

GŁOŚNIK JENSEN P12Q 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 lub 16 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 95 dB

Cena 570,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Referencje: 8034028642678

GŁOŚNIK JENSEN P6V 6″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 20 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 91,8 dB

Cena 282,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Referencje: 8034028640117

GŁOŚNIK JENSEN JP10-100BB 10″ Blackbird

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 100 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 98 dB

Cena 998,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640339

GŁOŚNIK JENSEN P12R 12″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 25 W IMPEDANCJA 8 Ohm lub 16 Ohm lub 4 Ohm SKUTECZNOŚĆ 93,7 dB

Cena 430,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Referencje: 8034028640155

GŁOŚNIK JENSEN P10Q 10″

Recenzje: 0

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu. MOC AES 40 W IMPEDANCJA 8 Ohm SKUTECZNOŚĆ 93,8 dB

Cena 537,00 zł
Więcej
Produkt dostępny

Śledź nas na Facebooku