GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″
GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″
GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″
GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″

GŁOŚNIK JENSEN P8R 8″

289,00 zł
Brutto

Głośniki Alnico wytwarzają słodki, ciepły, vintage ton. Są świetne do bluesa, jazzu i łagodnego rocka. Głośniki Alnico reagują szybko, dając muzykowi wrażenie “bycia jednością ze wzmacniaczem”. Są znane na całym świecie jako głośniki premium o najlepszym brzmieniu.

MOC RMS
25 W
IMPEDANCJA
8 lub 4 Ohm
SKUTECZNOŚĆ
92,5 dB

Impedancja
Ostatnie sztuki w magazynie

Jasny dźwięk "fuzz", czyste brzmienie i dobre parametry techniczne sprawiają, że seria Alnico Jensen p8r 8" została wielokrotnie doceniona przez użytkowników na całym świecie.

Głośnik gitarowy Jensen p8r 8"- od znanego producenta

Akcesoria muzyczne sygnowane logo Jensen, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, dbałość o każdy detal i czyste brzmienie akceptowane nawet przez profesjonalnych muzyków. W tym przypadku mamy do czynienia z serią Alnico Jensen p8r 8". Jak sama nazwa wskazuje jest to ośmiocalowy głośnik z wbudowanym magnesem Alnico. Seria dedykowana jest do muzyki bluesowej, jazzowej oraz do łagodnego rocka. Jakość brzmienia można spokojnie zaliczyć do klasy premium, a co za tym idzie głośnik gitarowy Jensen p8r 8" będzie nadawał się nie tylko dla amatorów, ale także dla profesjonalistów.

Alnico Jensen p8r 8"- jasne i czyste tony

Seria Alnico Jensen p8r 8" cechuje się czystym, łagodnym brzmieniem z jasnymi tonami. Nawet jeśli pojawią się jakieś zniekształcenia overdrive, to głośnik doskonale sobie z nimi poradzi. W końcu nie bez powodu akcesorium muzyczne nosi miano wysokiej jakości premium o doskonałym brzmieniu. Głośnik ma moc 25 W, impedancje 8 lub 4 Ohm i skuteczność 92,5 dB. Producent serię Alnico Jensen p8r 8" poleca głównie do takich gatunków muzycznych jak delikatny rock, jazz oraz blues, ale urządzenie można wykorzystywać również do innych stylów muzycznych. Głośnik po podłączeniu do odpowiedniego wzmacniacza staje się z nim jednością i wykazuje się bardzo szybką reakcją na wszelkie dźwięki.

One of the archetypical speakers in the range, the P8R has been installed in thousands of Champ and Princeton style amps for decades. Slightly clearer sounding than the C8R, its ceramic cousin, the P8R shines in clean and slightly crunch applications, where the typical chime of the AlNiCo magnets helps the sparkling harmonics to bloom.

Więcej informacji o produkcie:

KARTA KATALOGOWA

Próbki Brzmienia:

Blues Sound Sample

Country Sound Sample

Metal Sound Sample

Rock Sound Sample

Jazz Sound Sample

Oferowany typ głośnika jest z serii ALNICO.  Gitarzyści, którzy posiadają P8R Alnico lubią jego ciepłe, czyste, nasycone brzmienie vintage z jasnym dźwiękiem “fuzz”. Szczęśliwi posiadacze Jensena P8R uważają, że świetnie nadaje się do bluesa, jazzu oraz łagodnego rocka. Jensen P8N w przypadku zniekształceń overdrive wydobywa jasny i pełno brzmiący ton. Dzięki temu idealnie dopasowuje do różnego gatunku granej muzyki.


REKOMENDACJE :

“Perfect upgrade for new Fender Champ 600. I tried other 6″ speakers without much improvement but the Jensen Alnico did the trick.”

Daniel Street

1 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć